Góra Tabor - ZAPROSZENIE

W dniach 3-7 lipca br. na terenie domu nowicjackiego Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej w Mórkowie, odbędzie się XI już Spotkanie Młodzieży, zwane "Górą Tabor". W tym roku hasłem przewodnim będą słowa: "Bóg w Ciebie wierzy".O Górze Tabor pisałam z entuzjazmem niecały rok temu, tuż po powrocie z pobytu we Władysławowie. Wówczas był to mój pierwszy udział w wydarzeniu i... wówczas też obiecałam sobie, że nie będzie on pierwszym i ostatnim. Entuzjazm nie zgasł we mnie po dziś dzień. A...w tym roku "Góra" zawita w skromnych progach mojego regionu, a dokładniej, jak już napisałam wyżej, w Nowicjacie TChr. 

Żadne słowa nie są w stanie oddać fenomenu GT. Niesamowita atmosfera, cudowni ludzie, wspaniali kapłani i siostry zakonne i bycie tak blisko Boga sprawia, że kto raz wejdzie na Górę Tabor ten nie chce z niej nigdy schodzić i chce właśnie tam rozpoczynać każdoroczne wakacje. Góra Tabor - tam anioły spędzają swoje wakacje! To prawda, można myśleć co się chce, ale na tej Górze naprawdę dokonuje się przemienienie, prawdziwe przemienienie serc i sumień! Góra Tabor to nie tylko rekolekcje, to przede wszystkim piękne wakacje młodych Chrystusa, koncerty, konferencje, siatkówka, warsztaty... także coś dla ducha i ciała!

Nie przegap okazji, by rozpocząć wakacje właśnie tam, wśród Boga, wśród tych ludzi, wielkopolskich krajobrazów... Pakuj znajomych w plecak i przybywaj. Pozwól kochać się, miłość znajdzie Ciebie... Do zobaczenia w lipcu na Górze Przemienienia!

Więcej o Górze Tabor mówił w audycji "Rozmowy Elki" jeden z jej organizatorów - ks. Zbyszek Regucki Schr
Pozostałe WAŻNE informacje - goratabor.org
Zeszłoroczna blogowa relacja z Góry Tabor - Wakacje z Bogiem  

Komentarze

Przeczytaj również

Moja Góra Tabor.

Wielkie Wyzwanie

Mały Książę i Róża