Wzrastajcie!

Kilka słów wyjaśnienia, bo uważam, że Wam się ono jak najbardziej należy.

Dlaczego mnie tu tak długo nie ma? Po pierwsze studia. Sesja, zwłaszcza pierwsza, potrafi człowieka zmiażdżyć.  Po drugie, zaczęłam pisać artykuły do redakcji miesięcznika skierowanego w szczególności dla młodzieży, ale także rodzice i wychowawcy mogą w nim znaleźć coś dla siebie. 

"Miesięcznik „Wzrastanie” ukazuje się od 1986 r. Był pismem Komisji Episkopatu ds. Młodzieży. Obecnie przejęty przez Wydawnictwo „GOTÓW” Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. „Wzrastanie” porusza aktualne tematy społeczne i obyczajowe, zawiera informacje ze świata muzyki, ciekawostki turystyczno-krajoznawcze, przekorne felietony, polemiki i prowokacje; świadectwa oraz inspiracje dotyczące ciekawych pasji, zadania związane z nauką języka angielskiego oraz intrygujące zagadnienia z historii Polski i świata. Patronką czasopisma jest bł. Karolina Kózkówna." (za www.wzrastanie.pl


Mój pierwszy artykuł w lutowym
dodatku diecezji poznańskiej do "Wzrastania"
Obecnie wiele diecezji redaguje swoje diecezjalne dodatki do "Wzrastania". Tak rozpoczęła się też moja przygoda z tym miesięcznikiem. Przeszłam ekspresowy kurs dziennikarski, poznałam podstawowe tajniki kunsztu pisania i tak oto już w numerze na luty pojawi się mój pierwszy artykuł. Póki, co w dodatku diecezji poznańskiej, ale pracuję już nad artykułem do ogólnopolskiej wersji gazety. 

Wszystkich z miejsca zachęcam do prenumeraty miesięcznika, czy to dla siebie, czy dla swoich dzieci, znajomych, podopiecznych. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie "Wzrastania". A od siebie - proszę Was moi kochani Czytelnicy po pierwsze o cierpliwość - jak tylko skończy się sesja wracam do Was, po drugie o wsparcie modlitewne zarówno na czas egzaminów jak i na moją nową dziennikarską drogę. Oby tylko Chrystus był głoszony!

Komentarze

  1. Powodzenia w pisaniu! Wiem z własnego doświadczenia, że pisanie może dawać dużo satysfakcji i bardzo pomaga w rozwoju. Jestem pewien, że u Ciebie też tak będzie! :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję. Masz rację pisząc, że daje to wiele satysfakcji, choć jeszcze więcej satysfakcji daje mi każdy taki miły komentar. To dla mnie sygnał od Boga, że ciągle jestem Mu potrzebna w tym, co robię. A pisanie w Redakcji to faktycznie również możliwość rozwoju, chociażby poprzez liczne szkolenia i przez kontakt z innymi piszącymi. A to wszystko ad maiorem Dei gloriam :)

      Usuń

Publikowanie komentarza

Skoro już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Chętnie poznam Twoje zdanie na ten temat i podziękuję Ci za wizytę.

Przeczytaj również

Moja Góra Tabor.

Wielkie Wyzwanie

Mały Książę i Róża