Dzięki Bogu

Długo wahałam się nad założeniem strony na FB będącej odnośnikiem do mojego bloga, ale w końcu postanowiłam zrobić sobie dziś urodzinowy prezent, a co! Zapraszam serdecznie do "lajkowania", udostępniania, komentowania etc. pod adresem DZIĘKI BOGU BLOG . Zmienia się nazwa, choć ciągle jeszcze funkcjonuję pod stałym, znanym Wam adresem, ale pracuję nad tym, aby przenieść się na witrynę prywatną stąd "Dzięki Bogu" - taki będzie nowy adres bloga, ale o wszystkim będę informowała Was na bieżąco.
Zmiany są też powodem mojej dłuższej nieobecności tutaj, ale jeśli się uda to dodam coś nowego może jeszcze dziś lub jutro. 

Dlaczego "Dzięki Bogu"? Bo to dzięki Niemu właśnie to wszystko się dzieje. Dzięki Bogu jeszcze mam zapał i światło Ducha Świętego, aby dla Was pisać. Dzięki Bogu Wam chce się jeszcze to wszystko czytać. Dzięki Bogu dzieją się w moim życiu cudowne sprawy odkąd jestem z Wami za pośrednictwem tego bloga. 

Dzięki Bogu to też wyraz mojej wdzięczności wobec Najwyższego za wszystko to czym mnie obdarza. Przede wszystkim za to, że powołał mnie do tworzenia tego dzieła i za to, że codziennie daje mi w postaci Was powera do tego, aby dalej tworzyć na Jego chwałę.

Ufam, że ciągle będziecie ze mną i pomożecie mi rozwijać to nasze wspólne dziecko.

Komentarze

 1. Nie wiem czy komentarz doszedł ale powtórzę - SZACUN !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Teraz dopiero zaczynam czuć, że żyję. Z każdym krokiem rozwijam się dla Was! :)

   Usuń
 2. Piękne słowa Angeliko :). Niezwykłe jest to, że Ty, tak młoda osoba, wręcz "płyniesz" po tych głębokich wodach Twojego życia, poznając z każdą chwilą, coraz to nowe jego obszary. Istotnie, Duch Boży Cię prowadzi. Wzrastaj w Mądrości, wzrastaj w Świętości ! Wszystkiego dobrego ! Niech Cię Dobry Bóg błogosławi, +Ojciec +Syn Boży i +Duch Święty !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Amen. Serdeczne Bóg zapłać! Dziękuję za miłe słowo, choć z chęcią przyznam, że ciekawi mnie, kto kryje się za tymi słowami. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Nie jest Ci to potrzebne do czynienia dobrych rzeczy, droga Angeliko. Wykorzystaj dobra, łaski i wszystkie talenty dane Ci od Boga. Wykorzystaj je dobrze i rozwijaj, aby Twoje ziarno, wykiełkowało, wyrosło i wydało Dobre Owoce.

   Usuń
  3. To bardzo miłe, naprawdę. Czasem jednak dobrze byłoby wiedzieć z kim ma się do czynienia. To pozwala budować lepsze relacje z Czytelnikami. Więc zachęcam do ujawnienia swojej tożsamości. Niemniej jeszcze raz dziękuję za dobre słowo i życzenia. Ufam, że będzie mi dane dalej się rozwijać i służyć ludziom swoim słowem ad maiorem Dei gloriam.

   Usuń

Publikowanie komentarza

Skoro już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. Chętnie poznam Twoje zdanie na ten temat i podziękuję Ci za wizytę.

Przeczytaj również

#dekalog - 6. Cudzołóstwo

Czy katoliczka może być kobieca?

Nic nie dzieje się przypadkiem!